Witaj w The Voices of MOO

Serwis

The Sounds Of Moo
TSOM I
TSOM II
Moozycy
Próbki 

Voices of MOO - wejście 

Na forum jest:
3 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

W galerii...

ew2006-k-06.jpg
ew2006-k-06.jpg

ew-js-2006-08.jpg
ew-js-2006-08.jpg

ew-js-2006-06.jpg
ew-js-2006-06.jpg

ew2006-k-05.jpg
ew2006-k-05.jpg

ew2006-k-04.jpg
ew2006-k-04.jpg

ew2006-k-03.jpg
ew2006-k-03.jpg

ew2006-k-02.jpg
ew2006-k-02.jpg

ew2006-k-01.jpg
ew2006-k-01.jpg

ew-js-2006-05.jpg
ew-js-2006-05.jpg

ew-js-2006-04.jpg
ew-js-2006-04.jpg

Photo Gallery

Strony utrzymuje
neo.pl - najlepszy hosting

Wybierz język

English Polish

Otrzymaliśmy...
14106584 odsłon od Listopad 2006

The Voices of MOO: Forums

The Voices of MOO :: Zobacz temat - ROCKING OUT THE BATS - LIVE IN BERLIN 2009

Forum The Voices of MOO Strona Główna  Forum The Voices of MOO Strona Główna  
  The Voices of MOO
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Forum The Voices of MOO Strona Główna ť Recenzje płyt ť ROCKING OUT THE BATS - LIVE IN BERLIN 2009

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 ROCKING OUT THE BATS - LIVE IN BERLIN 2009 Ť Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat ť 
Autor Wiadomość
dziad-z-broda
PostWysłany: 18:48 10.09.10    Temat postu: Re: ROCKING OUT THE BATS - LIVE IN BERLIN 2009 Odpowiedz z cytatem

pretendent
pretendent

Yes napisał:
Witam i zapraszam do subiektywnych ocen tego wydania....
Pozdrawiam

Moja ocena wydania po trosze sie miesza z subiektywnymi przezyciami z koncertu... Wink Ladnie tutaj - w temacie - juz zostalo wszystko opisane. Dodam tylko, ze rzeczywiscie - koncert, jak malo ktory TD - rozkrecal sie powolutku. Material ciekawy, oprawa zas - obliczona na zapadajacy zmrok... Czym ciemniej - tym przyjemniej... Pieknie opracowane lasery, cudownie dobrane pod muze... Poniewaz zas calkiem niedaleko jest lotnisko - co chwila nad naszymi glowami wzbijaly sie i podchodzily do ladowania samoloty roznych gabarytow. Prosze sobie wyobrazic, ze w finalowym utworze TRAUMA, ktory obrazuje zrzucenie bomby na Hiroszime - jest tez "uzyty" samolot... I kiedy slychac go bylo z glosnikow, nad naszymi glowami, najnizej ze wszystkich - przelecial rowniez - ogromny, najwiekszy ze wszystkich do tej pory- stalowy ptak... wtlaczajac w krzeselka widzow, oraz powodujac wibracje wokol! Piekielne przezycie! Chociaz - czysty przypadek przeciez... Po koncercie - tym razem "robilem za fotoreportera" - obiecalem koledze zdjecie z Mistrzem Edgarem. Dzieki zakupionym wejsciowkom - weszlismy na spotkanie. Fanow tym razem byla garstka. Kolega zamienil pare slow z Panem Froese, ja zrobilem fotke. No i tutaj musze przyznac - przezylem szok! Starszy juz Pan - opieral sie o sciane, raczej wygladal na... szkielet. Oficjalnie - ucierpial mu kregoslup, do czego przyczynily sie dlugie loty do USA. Lekarz zalecil specjalna diete i zrzucenie kilogramow, by odciazyc kregoslup. Dla mnie jednak byl to szok. Jeszcze rok wczesniej, w Londynie - "moja" fotka z Mistrzem wygladala zupelnie inaczej! Co do samego wydania DVD - na pewno warto kupic. Moze troszke lepsze jest to z Forum w Londynie, jak tez wczesniejsze DVD "wokalne", tez z Londynu, kiedy to zaprezentowano czesc materialu z MADCAP... boxu. Mam sentyment do tego "spiewanego" koncertu (choc czesc nie-wokalna tez byla super) - niepowtarzalna atmosfera, a i moja skromna osobe widac na filmie... W sumie zatem - mysle ze sporo plyt DVD wydano w ostatnich latach, ja zas na zadnym wydawnictwie sie nie zawiodlem. Jedno mnie denerwuje - czasem, a wlasciwie - czesto - pojawiaja sie bledy w opisach (tracklista). Rowniez sciezka w systemie kina domowego (5.1) na dvd z FORUM - jest prawie "nieslyszalna". Regulator "na maxa" - i ledwo slychac... Mozna by tych bledow uniknac... Pozdrawiam fanow! TD zyje!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

Forum The Voices of MOO Strona Główna ť Recenzje płyt ť ROCKING OUT THE BATS - LIVE IN BERLIN 2009
Skocz do:  

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach