Witaj w The Voices of MOO


Serwis

The Sounds Of Moo
TSOM I
TSOM II
Moozycy
Próbki 
    
Voices of MOO - wejście 

Na forum jest:
3 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.


W galerii...

ew2006-k-06.jpg
ew2006-k-06.jpg


ew-js-2006-08.jpg
ew-js-2006-08.jpg


ew-js-2006-06.jpg
ew-js-2006-06.jpg


ew2006-k-05.jpg
ew2006-k-05.jpg


ew2006-k-04.jpg
ew2006-k-04.jpg


ew2006-k-03.jpg
ew2006-k-03.jpg


ew2006-k-02.jpg
ew2006-k-02.jpg


ew2006-k-01.jpg
ew2006-k-01.jpg


ew-js-2006-05.jpg
ew-js-2006-05.jpg


ew-js-2006-04.jpg
ew-js-2006-04.jpg


Photo Gallery


Strony utrzymuje
neo.pl - najlepszy hosting



Wybierz język

English Polish

Otrzymaliśmy...
14106726 odsłon od Listopad 2006

     Music Wave & PyroMagic – mieszanka zaiste wybuchowa!
    Informacja wysłana 06-07-2009 przez balbinka

    Dawno temu, gdy dyskutowałem z jednym z kolegów na temat imprezy w której „maczałem palce”, zarzucił mi on, że nie lubi „suchych” występów. Po każdym artyście spodziewa się show, efektów i „wodotrysków”. Nie zgadzałem się z nim wtedy, starając się udowodnić wyższość treści nad formą. Nadszedł jednak czas, że będę mógł zweryfikować swoje twierdzenie.

8 i 9 sierpnia odbędzie się w Szczecinie „dubeltowy” festiwal!...

     ...Impreza pod nazwą Music Wave zgromadzi znanych Wam ze sceny muzycznej, choć dawno nie słyszanych szerzej (przynajmniej niektórych) muzyków.

    Na sam początek Krzysztof Horn, muzyk, który poświęcając się teatrowi, zaniedbał odrobinę wiernych fanów swojego zespołu. Jakiego? No cóż, jeżeli ktokolwiek jeszcze z Was nie wie, chodzi o remote.spaces. Być może to jedyna taka okazja, żeby ponownie zobaczyć go na żywo, w premierowym materiale. Może Was nieźle zaskoczyć swoim nowym instrumentarium...

    Kolejnym z wykonawców są Electronic Revival, czyli organizatorzy, znanego części osób, festiwalu muzyki elektronicznej w ich rodzinnym Cekcynie. Ich występy w znacznej części przepełnione są dynamiką, zręcznie doprawioną akordami gitary elektrycznej, która czasami zahacza o elementy rocka progresywnego.

    Na koniec dnia zaskakująca perełka! Rycerze ciemności z naręczami tulipanów...

...to znaczy miałem na myśli wspólny występ Daniela Blooma i Władysława Gudonisa Komendarka. Obaj artyści są swoistymi indywidualnościami, ale, czego jestem pewien, obaj bez problemu odnajdują się w większości gatunków muzycznych. Dynamika wymieszana z refleksją. Zaiste wybuchowa to będzie mieszanka! Jedyna taka okazja w tej części Europy.

    Drugiego dnia napięcie zdecydowanie nie spadnie. Pierwszym wykonawcą będzie Medusa. Muzyk, który przenosi się od klimatów Chopina do muzyki tanecznej z niezrównaną łatwością. Wydawało się, że po występie w Kwidzynie zamilkł odrobinę, ale Ci z Was którzy oglądają czasami telewizję mogli już na tego artystę natrafić nie raz (nawet nie zdając sobie z tego sprawy). Jego muzyka na pewno wprawi Was w dobry nastrój.

    „Machine Brothers” będą prezentować swoją twórczość w połowie drugiego dnia. Opinię na ich temat powinni tak naprawdę wydawać ludzie, którzy byli podczas ich występów na festiwalu w Cekcynie. Z tego co udało mi się znaleźć w internecie reakcje są bardzo pozytywne, więc z niecierpliwością będę oczekiwać tego co zdecydują się zaprezentować. Podobno są nadzieją polskiej muzyki elektronicznej. No cóż, zobaczymy.

    Na podsumowanie festiwalu wystąpi, dawno nie słyszany w klimatach elektronicznych (chociaż akurat ja miałem okazję go niedawno słuchać na żywo) Józef Skrzek. Artysta, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego występ, podzielony na dwie części dopełni tą muzyczną ucztę.

Doszły do mnie plotki, że na koniec wszystkich prezentacji planowana jest jakaś niespodzianka. Nie dowiecie się jednak jaka. Trzymajmy kciuki, żeby się udało!

    Dlaczego będzie to „dubeltowy” festiwal? Dlatego, że jest to również II edycja międzynarodowego festiwalu artystów ogni sztucznych PyroMagic. W tym roku zaprezentują się:

  • Macedos Pirotecnica, Portugalia
  • Flash Art. The Show And Effects, Dubaj,
  • Feerie, Francja,
  • Privatex Pyro S.R.O., Słowacja.

Pokazy pirotechniczne wplecione będą pomiędzy występy artystów. Myślę, że znakomicie będą się uzupełniać. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony macie śmietankę specjalistów, którzy są w stanie wyrwać jęk zachwytu z Waszych gardeł.

Jestem pewien, że nikt, kto weźmie udział w imprezie nie będzie zawiedziony, a dynamika tych dwóch nocy może na Was wywrzeć wrażenie.

Wszystko to w oprawie widoków Zamku Książąt Pomorskich, na nabrzeżu rzeki, w otoczeniu stojących statków. Artyści będą grali na specjalnie przygotowanej, unikalnej, zabytkowej „scenie”.

Widowisko poprowadzą Katarzyna Wolnik-Sayna oraz Jerzy Kordowicz, który jest jednocześnie dyrektorem artystycznym festiwalu.


Chcielibyśmy, żeby każdy z Was mógł wpaść do Szczecina na te dwa dni! Proponujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania, bądź w odnalezieniu się w mieście. Potrzebujących informacji zapraszam pod adres: biuro(at)remotespaces.neo.pl.

Festiwale są imprezami otwartymi (darmowymi). Stroną techniczną zajmuje się Impresariat Zachodniopomorski


8 sierpnia
 
  20:30
  Rozpoczęcie imprezy
  20:35
  Krzysztof Horn
  21:30
  Część oficjalna
  21:45
  Macedos Pirotechnica
  22:10
  Electronic Revival
  23:00
  Feerie
  23:20
  Władysław Komendarek &
  Daniel Bloom
9 sierpnia
 
  20:30
  Rozpoczęcie imprezy
  20:35
  Medusa
  21:20
  Privatex Pyro S.R.O.
  21:40
  Machine Brothers
  22:50
  Flash Art. The Show
  And Effects

  23:15
  Józef Skrzek
  00:00
  Ogłoszenie wyników
  00:10
  Józef Skrzek

...Czy rzeczywiście warto żeby Was tu nie było? ;)


 
Pokrewne linki
· Więcej o koncerty na całym świecie
· Napisane przez balbinka


Najczęściej czytany artykuł o koncerty na całym świecie:
Music Wave & PyroMagic – mieszanka zaiste wybuchowa!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

polska muzyka elektroniczna




Wszystkie logosy i znaki graficzne nalezą do ich właścicieli. Komentarze i newsy są własnością osób je piszących.
Cała reszta © 2005 TVOM & OZ.

Do naszych newsów mozesz się dostać przy pomocy kanału RSS lub ultramode.txt

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.23 sekund